MENU

Tahütlerimiz

Alchemist-technologies.com, 2016 yılında tarım makineleri üretiminde uzmanlaşmış bir grup üretici ile oluşturulan "MS İleri Tasarım Ltd Şti"nin mülkiyetindedir.

Alchemist-technologies.com, herkese açık satış platformu değildir. Amacı, iş ortaklarının satış birimi gibi hareket ederek, ürünlerini tanıtmak ve satmaktır.

Aynı çatı altında, MS ileri Tasarım, CE standartlarına uygun ve sertifikalı, ALCHEMIST-TRAILER markası ile tarım römork üretimi yapmaktadır.

Nasıl sipariş verilir

1. Müşteri, kategorilerden bir veya birkaç ürünü seçtikten sonra fiyat teklifinde bulunur. 2. Bölgesel veya ana şirket bünyesinde satış ekibi 24 saat içinde teklif verir- Bu süre zarfında müşteriyi daha iyi anlamak için acentelerimiz telefon ile iletişime geçebilir. 3. Müşterinin onayı için, tüm detayların, teslimat süreleri ve koşulların yer aldığı bir teklif/proforma e-posta ile kendisine gönderilir.

Ödeme

Ödeme bankacılık sistemi üzerinden yapılır. Sipariş onayında %30-50 peşin, kalanı teslimattan önce yapılmalıdır. Müşterinin talebi üzerine akreditif (LC)’de uygulanabilir.

Peşin ödeme, müşterinin isteğine uymayan veya hasar gören bir ürünün iade hakkını hiçbir şekilde ortadan kaldırmaz.

Teslimat

Siparişler uluslararası şartlara göre fabrika teslimi (fabrika – Konya/Türkiye) veya müşteriye CIF (sigortalı) teslim edilir. Karayolu, denizyolu veya hava kargosu müşteriye sunulur.

Garanti

Sitemizdeki ürünler satış sonrası servis ve parça temini ile 2 yıl garantilidir. Alchemist-Technologies, teslimat sırasında malların risk, kayıp ve hasar görmemesi için nakliye sigortası uygular.